Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Τρέχουσα ώρα

Επισκεψιμότητα

Σήμερα
Χθές
Αυτή την εβδομάδα
Αυτόν τον μήνα
Συνολικά

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ προς σπουδαστές και εκπαιδευτές:

Μετά την Απόφαση του Περιφερειάρχη Αττικής και σχετική εγκύκλιο του Υπουργείου, ΑΥΡΙΟ,
ΔΕΥΤΕΡΑ 6 Φεβρουαρίου, δεν θα διεξαχθούν δια ζώσης εξετάσεις.
Μετά από συνεννόηση με τους εκπαιδευτές, ανακοινώνεται σταδιακά ανά τμήμα τί θα γίνει για κάθε μάθημα.
Αναδιάρθρωση και στις επιτηρήσεις (καλούνται οι συνάδελφοι που εισηγούνται ή έχουν μόνον μια επιτήρηση ανα ημέρα να παραμείνουν στο ΙΕΚ και για τις δυο βάρδιες, ώστε να ολοκληρωθούν επιτυχώς οι εξετάσεις).
1. Τμήμα Αισθητικής Α εξαμήνου: τα μαθήματα που εξετάζοντο σύμφωνα με το πρόγραμμα Δευτέρας 6/2, μεταφέρονται στην Τετάρτη 8/2 (δηλ 2+2=4 εργαστηριακά για 8/2)
2. Τμήμα Μηχανοτρονικής Γ εξαμήνου: αλλαγές ως εξής: (1) τα μαθήματα που στο πρόγραμμα εξετάζοντο Δευτέρα 6/2 σε αίθουσα του Γυμνασίου μεταφέρονται στην Τετάρτη 8/2 σε αίθουσα του Ε.Κ., (2) η επανεξέταση τριών σπουδαστών του ιδίου τμήματος σε χρωστούμενα μαθήματα προηγούμενου εξαμήνου θα διεξαχθεί κι αυτή την Τετάρτη 8/2 στο Ε.Κ. και (3) το μάθημα του κ. Σακερλή της Τρίτης 7/2 δεν θα γίνει σε αίθουσα του Γυμνασίου, αλλά στο Ε.Κ. (την ίδια ημέρα 7/2).
3. τμήμα Logistics A εξαμήνου: τα μαθήματα που επρόκειτο κατά το πρόγραμμα να εξεταστούν τη Δευτέρα 6/2 μεταφέρονται για την Τετάρτη 8/2
4. τμήμα Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου Γ εξαμήνου: τα μαθήματα που κατά το πρόγραμμα επρόκειτο να εξεταστούν Δευτέρα 6/2 μεταφέρονται για την Τετάρτη 8/2.
5. τμήμα Εργοθεραπείας Γ εξαμήνου: τα μαθήματα που κατά το πρόγραμμα επρόκειτο να εξεταστούν Δευτέρα 6/2 μεταφέρονται για την Πέμπτη 9/2 (μαζί με τα δυο εργαστηριακά εκείνης της ημέρας) σε αίθουσα του Γυμνασίου
6. τμήμα Φυσικοθεραπείας Γ εξαμήνου: τα μαθήματα που κατά το πρόγραμμα επρόκειτο να εξεταστούν τη Δευτέρα 6/2 μεταφέρονται για την Πέμπτη 9/2.
7. τμήμα Οινολογίας Α εξαμήνου: τα μαθήματα που κατά το πρόγραμμα επρόκειτο να εξεταστούν Δευτέρα 6/2 μεταφέρονται για την Πέμπτη 9/2.
8. τμήμα Τουριστικών Γ εξαμήνου: αλλαγές ως εξής: Το μάθημα των Αγγλικών απο 6/2 μεταφέρεται σε Τρίτη 7/2 β βάρδια (18.30-20.15). Το μάθημα των Γερμανικών μεταφέρεται σε Παρασκευή 10/2 (β βάρδια). Τα μαθήματα που το πρόγραμμα ήσαν ορισμένα να εξεταστούν την Τρίτη 7/2 μεταφέρονται το μεν μάθημα του κ. Γερεντε για Παρασκευή 10/2 (α βάρδια) το δε μάθημα της κας Καρρά για Τετάρτη 8/2 (β βάρδια). Συνεπώς την Τρίτη 7/2 εξέταση μόνο Αγγλικών, την Τετάρτη 8/2 εξέταση μόνο Λογιστική Ξενοδοχείων και την Παρασκευή 0/2 Τουρισμό και Γερμανικά.
9. τμήμα βοηθών Φαρμακείου, τελική αναδιάρθρωση προγράμματος ως εξής: (α) τα μαθήματα που κατά το πρόγραμμα ήσαν ορισμένα να εξεταστούν Δευτέρα 6/2 (αναλυτική και χημικές διεργασίες) μεταφέρονται σε Τετάρτη 8/2 και (β) τα όσα ήταν προγραμματισμένα για Τετάρτη 8/2 (ασφάλεια-υγιεινή και Πρακτική) μεταφέρονται σε Πέμπτη 9/2

Ι.Ε.Κ. Μεγάρων
Μουσείου 1
Τ.Κ. 191 00
Τηλ: 22960 - 81360 , 22960 - 83360
Fax: 22960 - 83360
email: grammateia@iek-megar.att.sch.gr

Copyright © 2024 High School Rights Reserved.